Uydunet

Uydunet İnternet

Uydunet İnternet Sınırsız İnternetin Keyfini Çıkarmaya Var mısınız?

Türksat ile gerçek internet ve yüksek çözünürlüklü tv keyfi. Sizde kampanyalarımızı hemen inceleyin veya bilgilerinizi gönderin arayalım. Uydunet fırsatlarından hemen yararlanmak için hemen abone olun.

Uydunet İnternetin Avantajları

Uydunet, Kablo TV altyapısı üzerinden fiber kablolar sayesinde sunulan; kaliteli, hızlı vede kesintisiz bir internet hizmetidir. Bu hizmeti kullanabilmek için öncelikle bulunduğunuz adreste Kablo TV şebekesinin olması gerekiyor. Kablonet İnternet ile alacağınız bu hizmet ile aynı zamanda televizyon üzerinden HD veya SD yayınları izleyebilir, fiber kablolar sayesinde kesintisiz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Uydunetin bu kaliteli altyapısı ile sizinde evinizde her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Kablo TV ve internet hizmeti ile sorunsuzca işlerinizi yürütebilirsiniz. Ping sürelerinin hızlılığı ile online oyunlarda ve online film izlerken hep yüksek kalitede hizmet alırsınız. Ayrıca Adsl sistemlerindeki gibi bakrı kablolar üzerinden internet verilmediği için ana sunucuya uzaklığınız, internet kalitenizi etkilemez. Uydunetin interaktif hizmetleri ile daha kaliteli bir internetin tadını çıkarın.

Uydunet “Güvenli İnternet” sloganı ile sürekli abonelerinin yanında olmaya devam ediyor. Kablonet internet bağlantınızı sürekli antivirüslere karşı koruyabileceğiniz ve ailenizi internetteki zararlı içeriklerden korumak tamamen bu hizmet ile daha kolay oluyor. İsterseniz “aile” veya “çocuk” profili ile sizi daha güvenli ve rahat bir internet kullanmaya davet ediyor.

Uydunet Tarifeleri o kadar detaylı ki Kullandığın Kadar Öde, Kotalı ve Sınırsız İnternet tarifelerinden biri sizin ihtiyacınızı kesinlikle karşılayacaktır. Uydunetin bu çeşitliliği ile interneti ihtiyacınız kadar kullanın, ihtiyacınız kadar ödeyin.

Teledünya ile HD ve SD 120’yi aşkın kanalı çanak mecburiyeti olmadan evinzide kaliteli izlemenin keyfine varın. Uydunet ile gerçek internete başvurunuzu gerçekleştirmek için hemen gerçekleştirin ve imkanlardan faydalanın.

Uydunet, Kablonet, Kablo TV, Teledünya ve Voip hizmetlerini aynı anda kullanın. Bütün iletişim ihtiyacınızı Kablo TV ile karşılayın. Daha kaliteli servisi daha ucuza alın.

Uydunet bir Türksat A.Ş. markasıdır. Türksat A.Ş. tarafından verilen bu hizmeti uygun fiyatlara ve kaliteli bağlantı ile bütünleştirin.

Uydunet Kampanyalarından isteğiize göre olanını tercih ederrek Türksat A.Ş.’nin vermiş olduğu bütün hizmetlere tek bir fatura ile ödeyin. Uydunetin mevcut kampanyalarında Kablosuz Modem ve Teledünya için HD Set-Top Box cihazını ücretsiz alabilirsiniz. 24 Ay taahhüt ile verilen bu cihazlar için 300 TL’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kampanyasız yani sözleşmesiz başvuru ile cihaz, kurulum ve aktivasyon ücretlerini faturlanıza taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. İstersenizde tek faturada ödeyerek herhangi bir sözleşmeye gerek kalmadan internet ve tv hizmetini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uydunet bu imkanları size sunarken bazı kampanyalarda fiyat garantiside vermektedir. 24 aylık sözleşme süresince sizide gelen zamlardan korumaktadır. Kampnyaya başvurmadna önce abone olacağınız internet firmasının kampanya detaylarında bu konu belirtilmektedir.

Uydunet Başvuru işlemlerinizi yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Popüler Uydunet Kampanyalarını Karşılaştırın

 • 3 Ay Fatura Bedava

  70,99 TL / Ay

  Faturanızı 3 Ay Türksat Ödüyor.

  Tarife : :
  25 Mbps Limitsiz fiber İnternet
  AKN : :
  150 GB
  Televizyon : :
  Teledünya Üst Paket
  Telefon : :
  Her Yöne 100 Dakika
  Sinema TV : :
  Vizioon + Altın Sinema Paketi
  Avantaj : :
  3 Ay Faturanız Türksat'tan
  shadow
 • Çifte Fırsat

  30,99 TL / Ay

  Hem 25 Mbps Hem Tv En Uygun Fiyata

  Tarife : :
  25 Mbps Limitsiz Fiber İnternet
  AKN : :
  25 GB
  Televizyon : :
  Teledünya Temel Paket
  Telefon : :
  Her Yöne 100 Dakika
  Sinema TV : :
  ---
  Avantaj : :
  shadow

Uydunet Kampanyaları

Uydunet İnternet Hizmetinin Mevcut Olduğu İl Merkezleri

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak