Kablonet Bursa

Kablonet Bursa | Uydunet

Uydunet veya yeni adıyla Kablonet, fiber altyapı desteği ile internet hizmetini  Bursa’da  ikamet eden yerel halka özel gerçek fiber internetin sınırlarını zorlayabileceğiniz imkanlar sunmaktadır. Yeni nesil fiber internet Kablonet ile ayrıcalığın keyfini yaşayabileceğiniz özel servisler ve imkanlarla dolu kampanyalardan birini tercih ederek en uygun fiyata abone olabilirsiniz. Sabit fiyat garantisi ile taahhüt süreniz boyunca sürpriz rakamlarla karşılaşmadan internetinizi ve televizyonunuzu kullanabilirsiniz. Kablo TV ve Kablonet hizmetlerini tek faturada ve de tek kablo üzerinden kullanabilirsiniz. 100 Mbps’ye varan gerçek hızlara ulaşabilir 4K/UHD desteği ile Kablo TV yayınlarını yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Ayrıca Kabloses ile sabit telefon hattına ihtiyaç olmadan size özel tahsis edilecek telefon numarası ile ev telefonu hizmetini ekonomik fiyatlara kullanabilirsiniz.

SinemaTV paketleri ile eviniz konforunda sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Her ay birbirinden güzel içeriklere siz değerli Bursalılara üstelik yeni aboneliklerde ilk ay bedava olacak şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz adreste altyapı kontrolü için Kablonet Altyapı sayfalarından sorgulama yapabilirsiniz.

Abonelik ve başvuru işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için: Kablonet Ankara https://www.fiberkablonet.com/internet/uydunet-bursa sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Başvuru yapmak istediğiniz adreste Kablonet altyapısı yoksa Bursa ilinde bulunan abone merkezleri, il müdürlükleri veya 0850 804 44 44 nolu çağrı merkezi iletişim numarasından adresinize Uydunet altyapısının çekilmesi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru talepleri incelendikten sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza Türksat tarafından dönüş yapılmaktadır.

Kablonet Bursa
Kablonet Bursa Altyapı Başvuru

Kablonetin %100 kendine ait fiber altyapısı ile kesintisiz, geniş bant ve kaliteli bir hizmetle bütçenizi üzmeden ekonomik fiyatlarla abone olabilirsiniz. Hemen Kablonet Kampanyalar sayfasını ziyaret edip birbirinden farklı her kitleye hitap eden kampanyalardan birini tercih edebilirsiniz.

Türksat altyapı çalışmalarına Bursa ve diğer şehirlerde her zaman kesintisiz devam etmektedir. %100 kendine ait altyapı ile kendine özgü kampanya ve tarifeleri ile rakiplerine karşı her zaman avantaj sağlamaktadır.

 Kablonet’e Bursa ilinde size özel temsilimiz ile görüşüp başvuru yapmak isterseniz bilgi ve başvuru için 0850 888 0 333 nolu çağrı merkezinden iletişime geçebilirsiniz.