Uydunet ile kablo tv bedava


Kablo tv Bedava

Uydunet Kahverengi FırsatUydunet Tarifeler

EKO SINIRSIZ TARİFELER
                 Tarife
                         Upload                  AKN1                 Fiyat
10 Mbps'e kadar : 1 Mbps'e kadar 50 GB 39 TL / Ay
10 Mbps'e kadar : 1 Mbps'e kadar 75 GB 49 TL / Ay
25 Mbps'e kadar : 2 Mbps'e kadar 50 GB 49 TL / Ay
25 Mbps'e kadar : 2 Mbps'e kadar 75 GB 59 TL / Ay
25 Mbps'e kadar : 2 Mbps'e kadar 150 GB 69 TL / Ay
25 Mbps'e kadar : 2 Mbps'e kadar 250 GB 79 TL / Ay
50 Mbps'e kadar : 4 Mbps'e kadar 250 GB 89 TL / Ay
100 Mbps'e kadar : 4 Mbps'e kadar 100 GB 99 TL / Ay
100 Mbps'e kadar : 4 Mbps'e kadar 250 GB 149 TL / Ay
100 Mbps'e kadar : 4 Mbps'e kadar 500 GB 199 TL / Ay 
* A.K.N. : Adil Kullanım Noktası 
* Ay içinde adil kullanım noktasına ulaşıldığında müşterilerin bağlantı hızları ilgili ayın sonuna kadar 3 Mbps’e kadar düşürülecektir. 
* 20 Mbps ve daha yüksek hızlarda olan tarifelere abone olan müşterilere taahhüt edilen hız Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir.
 
KULLANDIĞIN KADAR ÖDE
Tarife Upload Fiyat
10 Mbps'e kadar : 1 Mbps 19 TL / Ay

* 1 GB kullanım başlangıç ücretine dahildir.
* İlave kullanım bedeli GB başına 3 TL'dir.
* Maksimum fatura bedeli aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçmez.

LİMİTLİ KAMPANYALAR
   Tarife      Upload        Kota              Fiyat
10 Mbps'e kadar : 1 Mbps 5 GB 25 TL / Ay
10 Mbps'e kadar : 1 Mbps 10 GB 29 TL / Ay
20 Mbps'e kadar : 2 Mbps 20 GB 44 TL / Ay* Kota aşımı GB başına 3 TL'dir. Maksimum ücret aynı hızın limitsiz tarifesinin %30 fazlasını geçemez.

* 20 Mbps hızındaki tarifelere abone olan müşterilere taahhüt edilen hız Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir.

Kullandığın Kadar Öde Tarifesiiçin 0-1 GB arası ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kullandığın Kadar Öde hizmetleri için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir. Tüm Kullandığın Kadar Öde hızlarında kullanılan her artı GB için (GB Sabiti * Kullanılan GB miktarı) kadar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.

*Sınırsız tarifekapsamında, kullanım miktarı ile ilişkili olarak herhangi bir hız düşürme söz konusu değildir. Kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret alınmaz.

*Kotalı İnternet Tarifesiiçin tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesinin %30 fazlasını geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.

*Ekosınırsız tarifesi, kapsamında Adil kullanım uygulaması uygulanacaktır. Ekosınırsız tarifesi kapsamında; tarife bazında farklı adil kullanım noktaları uygulanmaktadır. Ay içinde adil kullanım noktasına ulaşıldığında müşterilerin bağlantı hızları ilgili ayın sonuna kadar 3 Mbps'e kadar düşürülecektir. Hız düşürme ilgili ayın sonuna kadar uygulanır. İlgili ay sona erdikten sonra, bir sonraki ay geldiğinde abonenin hızı mevcut tarifesine yükseltilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Adil kullanım uygulamasına upload (yükleme) kullanımları dahil değildir. Sadece download (indirme) kullanımları dahildir.

* Uydunet hizmeti Kablo TV hizmeti ile birlikte verilebilmektedir.

* Tarifelere %18 oranında KDV ve %5 oranında ÖİV dahildir.

*Uydunet aktivasyon ücreti :35 TL'dir ve bir kereye mahsus alınır. Aktivasyon ücreti 3,5 TL x 12 AY = 42 TL olarak da ödenebilir.

Uydunet Nakil Ücreti :13,87 TL Uydunet Devir Ücreti :Ücretsiz Uydunet İhya Ücreti :6,93 TL Uydunet Borcundan Kesilen Hizmeti Açma Ücreti :4,62 TL

* 20 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.

* Hız değişimine izin veren kampanyalar kapsamında taahhüt alınmış aboneler; abone alımına açık tüm tarifelere; abone olduğu hızdan (fiyat olarak) geriye doğru hız değişikliği yapmamak şartı ile, ileri yönlü (fiyat olarak) abone olduğu hızdan daha düşük bir hıza geçmemek şartıyla istediği gibi hız değişikliği yapabilecektir. Hız değişimine izin vermeyen kampanyalara taahhüt veren aboneler, yeni tarifelere taahhüt süresi içinde geçiş yapamazlar.

* Müşterilerimiz bir ay içerisinde bir defa hız değişikliği yapabilirler.

* Faturaların son ödeme tarihinden sonra ödenmesi halinde, günlük%0,08056oranında gecikme bedeli yansıtılmaktadır.